Rodzaje Urbibotów

Staraliśmy się dopasować ofertę wirtualnych asystentów (chatterbotów) do potrzeb klienta. Nasz system UrbiBot dostępny jest w kilku wersjach:

  1. Najprostsza wersją- jest to wersja która składa się z podstawowej bazy wiedzy, bot potrafi rozmawiać na określoną liczbę podstawowych tematów, posiada również niewielką bazę specjalistyczną. Bot standardowo ma zaimplementowane funkcję pamiętania imienia użytkownika, zapisywania swoje braki w wiedzy itp.
  2. Wersja podstawowa - jest to wersja w której bot posiada większą bazę wiedzy od poprzedniej opcji, ponadto bazę wiedzy specjalistycznej przygotowanej przez odpowiednie osoby. Ponadto system przygotowywania ankiet i zbierania pytań przez bota.
  3. Wersja zaawansowana - w tej wersji występuję to co w niższych wersjach i dodatkowo udostępniany jest specjalny interfjes do tworzenia całych scenariuszy reklamy, zbierania informacji itp... 
  4. Wersja extra - w tej wersji występuje dodatkowo oprócz zaawansowanych baz wiedzy, zdjęć modeli, systemu nauki, zbieranie informacji, przygotowywanie ankiet itp. System generowania głosu, dzięki zastosowaniu specjalnych licencjonowanych narzędzi odpowiedzi bota będą zamieniane na formę audio.
Każdy bot może posiadać dowolną ilość stanów emocjonalnych, wizerunek bota moze być zarówno w formie "anime" jak i przygotowany z udziałem profesjonalnych modeli. Dokładamy wszelkich starań, aby dostosować swoją ofertę do wymagań i życzeń klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.
Szukaj na stronie
UrbiCMS 2008